נישואים גאים במלון ארבע העונות בבורה בורה. צילום: מתוך הקמפיין.
עוד בחדשות ודעות
 >  > 

בורה בורה קורצת לזוגות הגאים

לאחר שזוג נשים התחתנו באיי הנופש, החליטה חברת תיירות מקומית המפעילה כפר נופש יוקרתי, לצאת בקמפיין ייחודי המיועד לחברי הקהילה הגאה

ההכרה בנישואים הגאים בניו-זילנד זכתה לתמיכתם של עסקים רבים במדינה, המבקשים לרתום לעזרתם את הכלכלה הוורודה ולעודד את תעשיית "תיירות החתונות". המטרה המרכזית היא לעודד הומואים ולסביות לטוס למדינה כדי למסד את יחסיהם, ועל הדרך לגרום להם להישאר לחופשה מהנה במיוחד, שתשאיר לא מעט מזומנים ותסייע לכלכלה המקומית.

השבוע פרסם ההפינגטון פוסט דיווח על כך שגם בורה בורה, יעד תיירותי אקזוטי החביב במיוחד על זוגות, הולך ומסתמן כידידותי לקהילה ומנסה לקרוץ לזוגות גאים.

הכל החל כאשר זוג נשים הגיעו למדינה כדי להינשא באופן פרטי ואינטימי. חברת תיירות מקומית שגילתה את האירוע, פנתה לבנות הזוג והציעה להן לקחת חלק בקמפיין שמטרתו קידום נישואים גאים ועידוד זכויות להט"ב. 

יחד עם כפר הנופש בו נישאו, הן הפיקו סרטון שהופץ ברשת ומבקש לקדם זכויות של בני זוג מאותו המין. "אנחנו מקוות שצפייה בשני אנשים הנשבעים אמונים ונודרים לאהוב זה את זה למשך כל חייהם, תקדם את ההבנה שאהבה היא אהבה", אמרו השתיים בראיון.

במקביל דווח כי חברת התיירות המנהלת את כפר הנושא "ארבע עונות" ערכה גרסה נוספת של הסרטון והיא משתמשת בו לצרכים שיווקיים. 

תגובות הגולשים כתבו תגובה

    כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
    נא להמתין... נא להמתין...