עוד בלייפסטייל ובריאות
 >  > 

צ'לסי: לגעת בפלסטיק

כולנו מדקלמים כמתוך שינה את מסלול הבילויים התל אביבי, בואך מדרחוב נחלת בנימין, אבל הגיע הזמן להתרחב, לפרוץ, ולהביט הלאה, לעבר התפוח הגדול

ניו יורק, כידוע, מספקת מגוון גדול של אפשרויות לגברבר הצעיר (או שלא), הנמשך לבני מינו. (גם לגברברת, בוודאי, אבל לא בהן עסקינן כרגע), במהלך השבוע, בכל יום נתון, עם רדת החשיכה, מתעוררים לחיים מסיבות, ערבי דראג, קוקטיילים, בארים מעוצבים ושאר ירקות שעושים טוב על הלב וגורמים לצייד ההומו-ניו-יורקי הממוצע לחייך באושר ולפצוח במרדף היומי אחרי האורגזמה המיוחלת.

סופי השבוע, מייצרים בעיה רצינית עבור אותם בליינים חסרי מנוח: לאן ללכת? איפה נמצא המקום שבו אפשר למצות את מירב הפוטנציאל, לקבל חשיפה מקסימלית, לגדוש את הכיס במספרי טלפון ולמלא את המיטה באהבה גדולה ואמיתית ללילה אחד או אפילו למספר שעות?

צ'לסי. מילים רבות נשפכו (ולא רק מילים), על השכונה החביבה הזו בדאון טאון ניו יורק. יש שיאמרו שזו ההמצאה הטובה ביותר של קהילת הגייז בניו יורק מאז גסיסתו האיטית של הווילג' ויש שיאמרו שהכבשה דולי ותופעת השכפול הגנטי, קמו לתחייה והם פורחים בצ'לסי, ולו רק כי כולם שם נראים בדיוק אותו דבר: פנים צעירות בצורה מחשידה, שרירים נפוחים, בוהקים באור השמש (או נוצצים לאור השלג, בגרסה החורפית), אותם הבגדים, אותם בתי הקפה, אותם תיקים ואותו סגנון דיבור.

מעבר לכל אילו, מאכלסת צ'לסי מספר בארים שכונתיים שהופכים במהלך סופי השבוע לאתר עלייה לרגל של מספר לא מבוטל של לובשי חולצות דקיקות, מעוצבות, צבועים בצבעי מלחמה, נכונים לחרף נפשם בקרב על המרטיני. מושג חדש שנכנס ללקסיקון הקהילתי המתחדש והולך הוא Chelsea circuit או בשפת הקודש "מעגל צ'לסי" ובתרגום חופשי יותר: סיבוב בארים מטורף, רווי הורמונים וחיכוכי איברים בלי כוונה, באותם מקומות בילוי שמייד נסקור בקצרה.

תחנת החובה הראשונה בסיבוב השכונתי היא באר בשם g . מקום יפה ומעוגל, מעוצב בצורה יוקרתית משהו, המאפשרת לנוע במעגלים, תוך כדי שליחת מבטי איתות ואזהרה לכל קצווי החדר.

בסופי השבוע, מלבד העובדה שטמפרטורת החדר מאפשרת טיגון מהיר של חביתה מקושקשת, ניתן למצוא בפתח את יוסוף, הדור-מן המצרי, שבאחווה ים תיכונית יתרגל אתכם בשמחה את הערבית המשובחת שבפיכם (שרמוטה, כוס-אמק, כוס אמ-אמק וכיו"ב), ויניח לכם להחליק פנימה תוך כדי כליאת נשימתכם והתחככות בלתי נמנעת (וטוב שכך), בגופותיהם של הנוכחים.
אחרי שמשכנתם את דירתכם הצנועה ורכשתם apple martini זה הזמן לשלוף סיגריה, מכיס של מישהו אחר כמובן, לבחון את הנוכחים, ולהתכונן לתחנה הבאה בסיבוב אל דאגה, אתם תפגשו את אותם האנשים בדיוק בהמשך הלילה.

אין ספק שXL היא אחת המידות האהובות יותר על בני הקהילה בניו יורק (ובאחידות מפתיעה גם בשאר העולם), וזהו גם שמו של הבאר היפה ביותר, לטעמם של רבים, בניו יורק.
עיצוב ארכיטקטוני מדהים כמו שרק הומואים יכולים, מסכי טלוויזיה שמקרינים פורנו רך, ברמנים בנויים לתלפיות שמקרינים פורנו רך ושירותים יפיפיים מאוכלסים באקווריום מלא דגים תוהים, שמנסים להבין מה בדיוק קורה מסביבם.

במפתיע, ליד הבאר, ניתן לפגוש את אותו בחור בלונדיני שנטשתם במקום הקודם. כן, הוא הקדים אתכם במספר דקות, וכן, הוא מוביל עליכם ב" נראה מי מזיל יותר ריר על הבר-מן הרוסי", תוך כדי לגימת apple martini , כמובן.
לצורך גאוות היחידה נספר שבעל הבית נשבע לכל ישראלי שמדבר איתו, שמדובר בבאר יהודי למהדרין ולראיה הוא מציג את המזוזה שנעוצה בכניסה למשרד שלו (מה יש בתוכה? טקסטים של ריקי מרטין?).

השעה כבר מאוחרת, הגברבר הצעיר עדיין לבדו. לצדו עומד חבר נפש שטוב בשביל שיחות נפש אבל לא ממש מספק מענה לצרכים גשמיים יותר. בכיס מונחות שתי כתובות אימייל בכתב מחובר שאין לו סיכוי לפענח ומספר טלפון שגוי אחד שהוא הולך לנסות מייד על הבוקר.

הנ"ל יוצא מהבאר, ושם פעמיו לעבר הרחוב המרכזי של צ'לסי. אחרי חצות ניתן להבחין בתופעה יוצאת דופן ברחוב המעניין הזה: עשרות גברים שמשוטטים מצד אחד של הרחוב לצד השני ללא שום מטרה מוגדרת. יש שיגידו שהם סתם אוהבים להוציא את הכלב לטיול לילי, (אבל העובדה שאף אחד מהם אינו מלווה בכלב מהווה בעיה ועלולה לפסול את הרעיון), יש שיאמרו שדווקא בסוף השבוע חשקה נפשם בפרטנר לכוס קפה טוב וקריאה משותפת של "החטא ועונשו" ויש שיעלו את ההשערה הפשוטה שהם מחפשים סקס ברחוב.

המסנגרים יטענו בלהט שמדובר כמובן בשקר גס ועלילת דם מרושעת. בני הקהילה אינם נוהגים לצוד פרטנרים לסקס ברחובות צ'לסי, זה לא מכובד, זה נוגד את כל כללי הטעם הטוב ולא על כל דבר חייבים לדבר.

במידה ובמהלך הצעדה המפרכת ליעד הבא, חשקה נפש הצייד במזון, במפתיע הוא נתקל בהזדמנות פז ליהנות ממגוון קולינרי ייחודי בדיינר השכונתי המפורסם "dish" - ביצירתיות מפתיעה ובהעמדת פנים כאילו מדובר במסעדה הם מצליחים לייצר מרק עוף ללא עוף, פירה תפוחי אדמה ללא תפוחי אדמה ועוגת שוקולד שבמהלך חייה מעולם לא פגשה שוקולד. אין ספק, מדובר באמנות לשמה והחשבון המנופח שיתקבל בסוף בהחלט מוכיח את הטענה הזו.

וכך על בטן מלאה ולאחר שעברנו את הרחוב הראשי הגענו ל -Barracuda בר חשוך וקטן שכל תכליתו, מלבד מופעי דראג יפים במהלך השבוע, לאפשר מציאת שידוך מתאים ונפש תאומה בשעות הקטנות של הלילה, לגעת באושר, בתמצית החיים , למצוא את האהבה הגדולה של חייך, אבי ילדיך, והמפרנס העתידי שלך .

או סתם למצוא זיון ללילה.

אחרי שהתמקדנו ברצינות באופציה השניה, אפשר לגלוש לאחת הכורסאות הרכות באפלולית כמעט מוחלטת תוך כדי לגימת בירה מהבקבוק (נגמרו המשחקים, אני גבר אמיתי ואני שותה בירה! וזה גם הרבה יותר זול...), ולהתחיל לאתר את היעד. החשיכה הכמעט מוחלטת הופכת אותך לפחות בררן וליותר חסר אונים כי אתה לא ממש מצליח להבחין בתווי פנים, עיניים, או כל פרט מזהה אחר שיתן לך תמריץ לגשת לאיזשהו כיוון.

לא נורא, בבוקר, כשתתעוררו אצלו בבית (בטח אצלו, שאני אכניס זרים אלי הביתה?!), ינסה הצייד המותש לטשטש את הזעזוע העמוק על הפנים, למלמל בנימוס שיום יפה בחוץ ולברוח בשילוב אומנותי של גריבת גרביים וירידה מהירה במדרגות.

בשבוע הבא, בדרך לצ'לסי, יישבע לעצמו הצייד שהוא לא ייפול בשנית, הפעם הוא יהיה יותר מתוחכם ומקסים. הפעם הוא ינצח.
בהצלחה.

כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...