עוד בלייפסטייל ובריאות
 >  > 

הקיץ של קסטרו

הקיץ, כך לפחות לפי מעצבי האופנה, עומד ממש בפתח ומציע לכם שלל גזרות במגוון צבעים. לקסטרו-מן, אשר השיקה כבר את קולקציית הקיץ של 2003, יש שפה משלה

בשבועות האחרונים, כאשר גשם שטף את אדמתנו ושלג הלבין את רחובות ירושלים, העיר השחורה ביותר במדינה, החלו חברות ההלבשה בהצגת קולקציות אביב-קיץ 2003.

כך, אחרי ההשקה החגיגית של רנואר-מן העתידה לרוקן את כיסנו בקיץ הקרוב לצד רנואר הנשי והמסורתי, LEE, קסטרו נשים ודלתא, שהציגה את הבגד הפחות חיוני (תחתונים), הגיע תורו של דודי בלסר להציג את אפנת קוביות הבטן של קסטרו מן.

כל זה קרה ב- 2 במרץ במועדון ה"פריים" שבגני התערוכה בתל אביב. מאות עיתונאים, סלבריטאים וסתם נדחפים הגיעו לטעום מהעוגות הטעימות, ללגום מן הקפה שבחינם וכן להזיל ריר על דוגמני קסטרו-מן, החברה שלפני ארבע שנים הכריזה באופן רשמי כי גם הגברים צריכים להתלבש.

"קיץ 2003 טומן בחובו חשיבה אופנתית חדשנית, סקסית, אורבנית, צעירה ונועזת, פורצת גבולות ואישית מאוד", אמר גבי רוטר, מנכ"ל משותף של קסטרו, כמה דקות לפני שהגופות החטובות של המדינה החלו לענטז על המסלול. לגבי רוטר היו עוד כמה דברים לומר לקהל מוצף בהורמונים (אלה עלו בעקבות בואו הקרוב של דודי בלסר, מוביל הקמפיין הנצחי), אבל נחסוך מכם את מסע יחסי הציבור של החברה. לכשסיים, בא המופע הגדול. כראוי לתצוגה שהופקה על ידי מוטי רייף, לא נחסכו כאן משאבים אשר נועדו להרשים את הנוכחים. לאחר הצגת חידושי הפירוטכניקה הגענו לעיקר המאורע. הדבר שבשבילו קמנו בבוקר הבגדים עצמם. בגדי קסטרו מן.

לומר לכם את האמת? דעתי על דגמי החברה חלוקה בינה לבין עצמה. מצד אחד, הם משלבים את כל האלמנטים האופנתיים ביותר, הם נועזים, סקסיים וכל שאר הדברים אותם אמר גבי רוטר בתחילת התצוגה. השנה, למשל, הם משלבים את המוטיבים הצבאיים, כמו דגמ"חים, אשר השתלטו לפני כשנה על מדפי חנויות מובילות בחו"ל וכעת חדרו גם אלינו.

הם מביאים גופיות רשת וחולצות מעטפת החושפות את החזה השרירי (רצוי שיהיה שרירי, אחרת חבל לחשוף אותו). אבל, כמו לכל מטבע , גם כאן יש צד שני ובשביל קסטרו הוא עצוב מאוד הגזרות אינן מחמיאות, המידות אינן תואמות את מבנה הגוף הסטנדרטי והצבעים מסוכסכים אחד עם השני.

אבל, כאמור, זוהי דעתי האישית. לכן, למי שכן מצליח למצוא את פיסת הבד שלו בחנויות קסטרו מן, כדאי שיידע מה מחכה לו שם מלבד קטלוג מרשים עליו השתלט מר בלסר.

Vintage מראה שכבות מחוספס, מכובס ולא "גמור". זהו אחד ה"לוקים" של הקיץ הקרוב. הסגנון מושפע מבגדי צבא, בגדי עבודה וסרטי מלחמה אמריקאיים משנות ה- 80. צבעים רבים, כמו חאקי, כמובן, כחול כהה, פטרול, בורדו ועוד כמה צבעי עבודה הם השולטים כאן.

Active לא מדובר בהתנהגות מינית של אף אחד, אלא בסגנון נוסף אותו מציעה קסטרו. מדובר באפנת רחוב, המשלבת אלמנטים מעולם הספורט.

Finalle עוד מילה בצרפתית, הרי משם נשלחים צווי האופנה. הפעם הכוונה למראה רפוי ורומנטי, המושפע ממסעות מטיילים באירופה שגילו מקומות נסתרים בתחילת המאה ה- 20. כן, רבותיי, היינו כבר בשנות ה- 80 וה- 70 וכעת הגיע הזמן לחזור אל תחילת המאה הקודמת. תקופת האבן - ממש בקרוב.

City שם הסגנון מסביר הכל. הכוונה למראה עירוני, כמובן.

Trend כאן מעצבי קסטרו, יוסי קצב ושגיב גלעם, הרשו לעצמם להשתולל ולעתים היה נראה כי שכחו את גבולות הטעם הטוב. לפי ההגדרה, התכוונו המשוררים למראה בעל ניגודים בפרופורציות, בחומרים ובגזרות. כל אלה ניסו ליצור אווירה עתידנית. אז נכון, הגזרות היו מעניינות, שילוב צבעים היה ייחודי עם נטייה לחוסר טעם כללי והפרופורציות היו בלתי אנושיות. אבל, כמו שהם הבטיחו מדובר בניגודים.

אז הנה, הסתיימה עונת התצוגות ובקרוב תוצפו בפרסומות מכל עבר ועבר, אשר יקראו לכם לקחת את כרטיסי האשראי ולבוא לחנות קסטרו, רנואר, Lee, דייויד ששון, מוטי חסון ויש עוד כמה ששווה לבקר אותם ולבדוק את סחורתם. אז שיהיה לנו שופינג מהנה.

תגיות
כל הזכויות שמורות 1999-2021 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...