>  > 

מכתב לזה שנגמר / דן

אני לא בטוח מה אתה מרגיש ומה אתה חושב. אני יודע בוודאות שאתה מעניש את עצמך. אתה הרסת את הדבר הכי טוב שהיה לך, הכי איכותי והכי אמיתי

עוד מעט יתפזר העשן. הכל יתבהר ויהיה לנו טוב או רע. אבל נדע.

עוד מעט נתעורר. כבר לא אחד ליד השני. אתה לא תעיר אותי יותר לפני שאתה יוצא לעבודה ותגיד בקול מלא בשינה '' תקום, הכנתי לך קפה. יום חדש!''

כבר הרבה זמן שאנחנו לא ביחד. זה נמשך כמו נצח.

כבר הרבה זמן שאני לא נותן לך לתת לי, ואתה ... אתה סגור בתוך תוכך ולא נותן לאיש להיכנס. לאיש, אפילו לא לי.

זה פתאטי, אתה יודע? זה לא יעזור. לא אם תדבר עם חברים שלי עלי ולא אם תדבר איתי על חברים שלי. זהו, זה נגמר. אפילו אימייל מתגעגע שיוצא לי לפעמים לא אומר דבר, ובטח שלא אימייל ''שונא'' שלך.

אני מזמן למדתי לא להתעכב. כבר היו לי כמה אחרייך. אומנם לא משהו רציני מדי , אבל היו.
אתה זוכר בכלל איך זה להיות יחד? אתה זוכר איך זה לישון מחובקים, לדבר קרוב קרוב ולהריח את הבל הפה אחד של השני? אתה עוד זוכר איך זה מרגיש לעשות סקס עם מישהו שאתה רוצה לעשות איתו סקס?

אני לא בטוח מה אתה מרגיש ומה אתה חושב. אני יודע בוודאות שאתה מעניש את עצמך. אתה הרסת את הדבר הכי טוב שהיה לך, הכי איכותי והכי אמיתי.
מתי לפני יצא לך לבכות רק כי אמרת ''אני אוהב אותך'' , או אחרי.

מתי היה לפני או אחרי, מישהו שחיכה לך בבית כל יום ודאג לחזור לפניך הביתה ולהתקשר אלייך ולשאול מה להכין לך לאכול ואם אתה מרגיש טוב, ואיך שנכנסת הביתה הוא ישר קפץ בחיבוקים ושאל איך היה היום ומה התיכנונים ואיזה מחמאות קיבלת?

אני יודע מה אני. האם אתה?

אני עדיין מקבל ריקושטים מכל מיני כיוונים - זה לא כל-כך עובד, סתם, שתדע. חבל על האנרגיה.

זה לא יגרום לזה ששוב תתעורר כשהזין שלך בפה שלי, עומד, מוכן לפעולה. זה לא יגרום לי לחזור. זה לא יגרום לי לבוא אתך לכל המסיבות המטופשות של החברים שלך שחיים בשקר עד היום. זה לא עושה לי כלום חוץ מדבר אחד - הרגשת גועל.

עוד מעט יתפזר העשן והכל יחזור כנראה לקדמותו. אני אוהב אותי ואתה אותי. ואני אמצא את מי לאהוב ובמשך הזמן אתה תמצא מי שיאהב אותך פעם בשבוע בזיון חפוז, כמו שהיית רגיל הרבה שנים לפני וכנראה שתצטרך להתרגל לזה גם להרבה שנים אחרי.

בהצלחה.

ועוד משהו, מצאתי אתמול תחתונים שלך במגירה. לבשתי אותם והלכתי איתם. כל היום. מתחת לבגדים . אהבתי את זה. בסוף בלילה הם ירדו ממני, זה לא הייתי אני זה היה מר י.

אלונה דניאל אמרה לך פעם ולא רצית להקשיב : ''ואתה חולם בלילה שהנסיכה בוכה, לך לדרכך כי כל אחד בממלכה כבר ידע את הנסיכה. וכשהנסיכה מארגנת מסיבה במרתף הארמון, את אהבתה היא נותנת גם לגבר האחרון. ילד מגודל מי צריך אותך בכלל ...''

***
פורסם במקור באתר הסיפורים ב-9/2/2001.

תגיות
כל הזכויות שמורות 1999-2017 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...