עוד במידע מערכתי

בואו לעשות תקשורת גאה עם GoGay

יש לכם הערה, שאלה או הצעה? בואו להיות חלק ממשפחה גדולה של אנשי תוכן ועיתונאים היוצרים סדר יום קהילתי באמצעי התקשורת הגאה הגדול והוותיק בישראל

קבוצת התקשורת GoGay, המפעילה שורה של אתרי אינטרנט לקהילה הגאה בישראל, מבוססת על צוות מתנדבים מקצועי הכולל עיתונאים, כתבים, עורכים, צלמים, אנשי טכנולוגיה ותוכן - שהתאחדו במטרה ליצור תוכן קהילתי גאה ומעניין.

באתרינו השונים מבקרים מאז 1999 מאות אלפי הומואים, לסביות, ביסקסואלים וטרנסג'נדרים, הנחשפים לתכנים, רעיונות, מאמרים, מסרים וכתבות בענייני הקהילה. GoGay הוא אמצעי תקשורת ייחודי ופורץ דרך, משום שהוא נוצר עבור הקהילה הגאה, מתוך הקהילה הגאה.

GoGay - לעיתונאים וסטודנטים בתקופת התמחות.

קבוצת התקשורת GoGay מוכרת על ידי לע"מ - לשכת העיתונות הממשלתית - ומוכרת לצורכי התמחות (סטאז') במוסדות לימוד אקדמיים שונים בישראל. בואו לעשות את הסטאז' שלכם בקבוצה גאה, ורודה ועליזה במיוחד.

GoGay - לאנשים שרוצים להשפיע.

האתר מנוהל על ידי קבוצת חשיבה - או ועדת העורכים - הקובעת מדיניות, תכנים, שיתופי פעולה ופעילויות אסטרטגיות שונות. בישיבות התוכן והאסטרטגיה של ועדת העורכים משתתפים גם 'נציגי הגולשים' - שאינם חברי מערכת, אך גולשים באתר ומעוניינים להשתתף בקביעת קווי המערכת. אנו מזמינים אתכם להצטרף לקבוצה הסגורה שלנו בפייסבוק.

כותבים למגירה ורוצים להצטרף? נשמח לשמוע מכם.

חשוב לציין שאתר גוגיי הוא מיזם ללא מטרות רווח. לכן כל התפקידים הנם בהתנדבות וללא תשלום.

אם אתם מעוניינים להצטרף לקבוצה איכותית של אנשי תוכן גאים, יותר מאשר נשמח לשמוע מכם. אנו מאמינים שלכל אחד המעוניין לתרום יש מקום, ולכן מעדיפים שאתם תציעו לנו - מה יעניין אתכם לעשות באתר. עם זאת, יש לנו מספר תפקידים אותם צריך לאייש -

  • כתבי חדשות ומגזין לסיקור אירועים חדשותיים וקהילתיים
  • צלמים לתיעוד אירועים חדשותיים ומגזיניים
  • מבקרי תרבות לכתיבה על תוכניות טלוויזיות, סרטים, הצגות, אלבומי מוזיקה ועוד

 

לפרטים ניתן לפנות אל מיקי זאידל, רכז המתנדבים, בכתובת join@gogay.co.il.

כל הזכויות שמורות 1999-2022 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...