המסע אל עצמי

גם אני, 25/12/17 22:49

לאחר תקופה ארוכה של התנזרות מהסביבה במטרה לטפל ולהתחבר לעצמי (הייתי כל כך רחוקה מעצמי ובמצב השרדותי רוב חיי) אני נמצאת במקום הכי טוב 

שהייתי בו אי פעם. 

גדלתי במשפחה פוגענית וחולנית מאוד, הפגיעה היתה עמוקה ולקח שנים להתחבר לעצמי ולמען האמת אני חושבת שאין יום שאחשוב שסיימתי להבין וללמוד.

ממוצא ספרדי, לא גזענית, חברה ילדות הכי טובה שלי מכל הזמנים היתה אשכנזיה, והיום אני חושבת על זה שיש אשכנזיות עם נשמה ספרדית. אני לא מנסה לעורר שדים , פשוט מנסה להבין מה מתאים לי ובכלל מה מרגיש לי, אני כותבת את כל זה כי אני מחוברת באופן וירטואלי לנשים לסביות בוגרות (בסביבות גילי) כמעט כולן אשכנזיות ומעט הספרדיות שיש שם אולי שתים מתוך עשרים ובוודאות אחת שהעידה על עצמה שיש לה "נשמה אשכנזית" או בשביל לתת הרגשה לעצמה או לאחרות שהיא חלק, בקבוצה כותבות לפעמים ביידיש ומספרות בדיחות וסיפורים ''פולניים'' וזה קצת מרחיק אותי מהפנימיות שלי, אשכנזיUת הרגיש לי מתנשא כמו אומר ''אני יותר טוב'' ואני מסכימה שבמדד ההצלחה כולן בקבוצה הרבה יותר מוצלחות והשגיות ממני, גם מהסיבה העיקרית שלא היו צריכות להתמודד עם הקשיים מבית שהחיים הציבו לי. 

אני מחפשת מכנה משותף ומרגישה פערים. אולי זה בעצם לא המוצא אלא נקודת המוצא שהביאה אותן לאן שהגיעו. 

אני מודה שאני מרגישה קטנה בהרבה דברים בהשגים, למרות שבדרך נס השגתי את אחד הדברים שנחשבים כדבר גדול להשגה במדינה שלנו בצורה של דירה לעצמי באיזור מעולה בעיר מרכזית, ובשאר הדברים ההתנזרות שלי מהחיים השאירה אותי חסרת נסיון ובעקבות כך חסרת ביטחון לגבי קשרים ואיך יתפסו אותי בחברה. אולי אני לא בנויה למפגשים קבוצתיים, למרות שבאיזשהו מקום כשאני מרגישה בנוח אני הכי טובה בקבוצות. 

אם משהי הבינה אותי, אשמח אם תסביר לי אותי. 

➲ ההודעה הנוכחית
25/12/17 22:49
---
27/12/17 11:13
משחק מסוכן
28/12/17 23:16
כל הזכויות שמורות 1999-2019 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...