עוד במידע מערכתי

כל מה שרציתם לדעת על GoGay

גוגיי החדש הפך מיד עם השקתו למקור תוכן וזירת מפגש לקהל אטרקטיבי וגדול בקהילה הגאה. הנה כמה פרטים על המיזם הגאה הוותיק והגדול בישראל

GoGay הוא אמצעי התקשורת המרכזי של קהילת ההומואים, הלסביות, הביסקסואלים, והטרנסג'נדר בישראל. זהו אמצעי התקשורת היחיד המתעדכן באופן שוטף ומקצועי באירועים הקורים בקהילה בארץ ובעולם, ומסקר אירועי תרבות, פנאי, סגנון חיים, ועוד.

עם עשרות אלפי גולשים מדי יום, מיליוני דפים נצפים ומאות אלפי הודעות בפורומים, הוא הפך להיות גוף חיוני לקהילה ההומו-לסבית-בי-טרנס הישראלית, הנשאר תמיד ער למתרחש, משתנה תדיר - ומדווח בזמן אמת מהקהילה ואל הקהילה. כיום, GoGay הוא גם מאגר המידע הגדול ביותר של הקהילה, היחיד המכיל בתוכו ארכיון ידע עצום אודות ציבור הלהט"ב בישראל.

האתר הוקם בשנת 1999 כמגזין שבועי לתרבות גאה. בעקבות הצלחת האתר, הוקמו סביבו מערכת קהילות, מדור חדשות שהתעדכן יומית ולוחות אירועים ומשדרי טלוויזיה. ב-2001 חבר האתר לאתרי האינטרנט הגאים האחרים שפעלו באותה תקופה ברשת הישראלית: אתר "סיפורים" ואינדקס אתרים, וצרף אותם אל תוכו במבנה ארגוני מחודש.

כחלק מתוכנית הפיתוח, חוברו האתרים יחד, עסקית, תוכנית וניהולית. כשנה מאוחר יותר, צורף לפורטל אתר אינטרנט חדש בשפה הרוסית, המציג חלק מתכני GoGay וכן תכנים מקוריים המופקים ונערכים על-ידי צוות נפרד.

ב-2013, לאחר חודשים ארוכים של עבודה מאומצת ולמידת הצרכים המעודכנים של הקהילה הגאה, הושק האתר בגרסה חדשנית הפונה לקהלי יעד מגוונים ביותר ומתוך ראייה מערכתית רחבת היקף. זאת, במטרה לספק חוסר ממשי שזיהינו בתחום התוכן הגאה בעברית, לנישה איכותית ורחבה של קוראים שלא זוכים למענה מאמצעי מדיה אחרים הפעילים בשוק. בכך הפך גוגיי החדש, למן השקתו, למקור תוכן וזירת מפגש לקהל אטרקטיבי וגדול בקהילה הגאה.

GoGay: כל היתרונות במקום אחד

זמין יותר. GoGay מתעדכן מסביב לשעון באירועים חדשותיים, מאמרים, טורים, כתבות מגזין ועוד. המידע האצור בו יוכל לשמש אתכם בכל מקום ובכל שעה, גם בארץ וגם בחו"ל - והכל במרחק קליק אחד בלבד. רשימת התפוצה שלנו, ושירות המבזקים לסלולארי, יאפשרו לכם להישאר מעודכנים בנושאים אותם בחרתם מראש - גם כשאין לכם את הפנאי לגלוש לאתר.

מעניין יותר. ל-GoGay ארכיון ענק, המכיל אלפי כתבות ומאמרים בתחומי עניין וידע שונים. כתבות פנאי לצד מאמרים מדעיים, טורי דעה פוליטיים לצד פרשנויות חברתיות, סיפורים אישיים לצד סקירות אירועים וביקורות תרבות.

מהיר יותר. ב-GoGay תוכלו לקרוא ראשונים על הנעשה בקהילה ההומו-לסבית-בי-טרנס בארץ ולהתעדכן בדיווחים מן העולם, בזמן אמת. החדשות יגיעו אליכם בסמוך להתרחשותן, הסיקורים המלאים והדיווחים יועברו אליכם כשהם עדיין רלוונטיים.

אישי יותר. GoGay הוא האתר שלכם. מלבד טרים אישיים וסיפורים אותם תוכלו לפרסם באתר ללא הגבלה כמעט, תוכלו גם לפרסם דעות, כתבות ומאמרים, וכן לשוחח ולהביע דעה על כל נושא שהוא.

דיסקרטי יותר. ב-GoGay תוכלו לגלוש באינטימיות, במקום ובזמן המתאימים לכם: מהבית, מהעבודה, מהאוניברסיטה, מאינטרנט קפה. התכנים יחכו לכם, 24 שעות ביממה, באנונימיות ודיסקרטיות מלאה כך שתוכלו להנות משפע התכנים שלנו, גם אם אתם בארון או לא מעונינים לחשוף את נטיותיכם המיניות.

GoGay הוא אחד האתרים הפופולאריים והמוערכים בישראל - לא רק בקרב הקהילה הגאה. האתר עובד בשיתוף פעולה עם אתרי האינטרנט המובילים בארץ ובחו"ל, על מנת להביא אליכם את התוכן האיכותי ביותר. האתר זכה מספר פעמים בתואר "אתר השנה" של "ידיעות אחרונות" ואתר "ynet", נכלל ברשימת האתרים המומלצים והמקצועיים של אתרי הקהילה הגדולים בחו"ל ונמצא במקום גבוה במיוחד במדדי הרייטינג של אתרי הגאווה העולמיים.

כל הזכויות שמורות 1999-2022 הקמת אתרים ניהול תוכן
נא להמתין... נא להמתין...